Často kladené otázky

Platba

Kolik je příplatek za hlavu/postavu?

Bohužel portrét o dvou osobách je dvakrát tak náročný, jako portrét o jedné osobě. Musíme to zohlednit a proto jsou dvě osoby na portrétu zdarma, třetí a každá další je placená 100 korunami. Jako osoba se rozumí postava, obličej i zvíře. Při takovéto objednávce Vás budeme kontaktovat a upozorníme Vás na navýšení ceny.

Příklad: 1 osoba 800Kč, 2 osoby 800Kč, 3 osoby 900Kč, 4 osoby 1000Kč, 5 osob 1100Kč

Proč je platba předem 400 Kč?

Při objednání zaplatíte 400 Kč. Jednak se takto bráníme občasným žertíkům a hlavně za tyto peníze jsme schopni zaplatit materiál. Platba je průměrnou cenou za materiál na všechny typy maleb/kreseb a je nevratná.

Kdy zaplatím za obraz?

Při objednání zaplatíte 400 Kč. To je záloha na materiál a práci, kterou je třeba udělat. Zbytek platby proběhne až po potvrzení spokojenosti s výsledkem, což se stane při Vašem schválení fotografie obrazu (dorazí emailem). Poté bude obraz odeslán.

Kvalita

Lze malovat 3 postavy na A4?

Ne. Pro 3 postavy je minimální rozměr A3. Na menší rozměr nelze zachytit takové množství detailů.

Je rozměr obrazu přesně v centimetrech?

Nemusí. Jedná se o orientační velikosti.

Je možné domluvit jinou, než nabízené techniky?

Ano! A rádi. Kontaktujte nás na Skypu nebo emailem.

Kdo maluje můj obraz?

Ten z našich umělců, který má čas a chuť. Jedno bez druhého nejde. Ale pokud máte speciální přání, sem s ním! Podívejte se, kdo za tím stojí.

Záleží na kvalitě fotografie?

K vytvoření kvalitního díla potřebujeme mít k dispozici co nejlepší předlohu. To platí především pro velké formáty. Nejlepší fotografie jsou ostré, které se i po velkém přiblížení nerozostří.

Čím se odlišuje suchý štětec od kresby tužkou?

S kresbou lze pracovat dále, lze do jisté míry provádět změny. U metody suchého štětce (dry brush) je toto nemožné. Proto standardně nabízíme pouze pro jednu osobu.

 

Dodání

Dodáváte na dobírku?

Ne. Věříme v moderní metody platby, takže všechno elektronicky. Šetří to čas a čas jsou peníze.

Mohu dostat fakturu?

Ano. Kontaktujte nás a my Vám ji zašleme ekologickou formou - emailem.

Jaká je doba dodání?

Dobu dodání uvádíme s určitou rezervou, protože např. u olejomalby je potřeba, aby obraz několik dní (i týdnů) stál a schnul. To záleží na použitých pigmentech a nejde to předvídat. Určitě se budeme snažit být rychlí, ale ne na úkor kvality. Také se občas stane, že termín nestíháme, protože máme moc práce s dalšími zakázkami - v takových případech včas varujeme.

Jakého dopravce používáte na odeslání obrazu?

Využíváme služeb České pošty.

Máte otázku, která zde není uvedena?

Použijte kontaktní formulář! Ozveme se.

Napište nám